konto bankowe:

Rzecznik Praw Pacjenta

Projekty EU

OGŁOSZENIE

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy poszukuje do współpracy lekarzy według poniższego zestawienia:

• lekarzy medycyny na dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na dyżury w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej (w SOR preferowani lekarze tzw. systemu, ze specjalizacją bądź w trakcie z medycyny ratunkowej, chorób wewnętrznych, chirurgii, ortopedii i traumatologii oraz pediatrii),
  • lekarzy w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym i Chorób Wątroby (także na dyżury),
  • lekarzy neurologów w Oddziale Neurologicznym (także na dyżury) i w poradni,
  • lekarzy anestezjologów w Oddziale Intensywnej Terapii oraz przy anestezji (także dyżury),
  • laryngologów, okulistów, chirurgów, ortopedów, kardiologów, chirurgów naczyniowych do pracy w poradniach specjalistycznych,
  • lekarzy wykonujących badania ultrasonograficzne
  • lekarzy specjalistów radiologii i diagnostyki obrazowej (szczególnie opisujących badania rezonansu magnetycznego)

W Oddziale Chorób Zakaźnych posiadamy wolne miejsca specjalizacyjne więc chętnie zatrudnimy także lekarzy chcących się specjalizować w w/w dziedzinie. Jesteśmy otwarci na dowolną formę zatrudnienia i możliwości elastycznego organizowania czasu pracy. W wybranych specjalizacjach możliwość dyżurowania na oddziałach i praktykowania w poradni. Atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju zawodowego.

Kontakt:
Tel. 14 680 82 24 (sekretariat Dyrektora) bądź 605 606 253 (z-ca Dyrektora ds. opieki zdrowotnej), email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.